View Single Post
Old 04.26.2009, 12:56 AM   #33
alteredcourse
expwy. to yr skull
 
alteredcourse's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,503
alteredcourse kicks all y'all's assesalteredcourse kicks all y'all's assesalteredcourse kicks all y'all's assesalteredcourse kicks all y'all's assesalteredcourse kicks all y'all's assesalteredcourse kicks all y'all's assesalteredcourse kicks all y'all's assesalteredcourse kicks all y'all's assesalteredcourse kicks all y'all's assesalteredcourse kicks all y'all's assesalteredcourse kicks all y'all's asses
Quote:
Originally Posted by flophousefloozie
Anyway, most people I am close to, and respect, are finishing their degrees, or have already done that, and I dropped out of mine a couple years ago, and don't know if I'll even go back! I know they don't see me as being behind, simply because I've chosen a different path, and I'm sure you're people feel the same way...

Yup, I can relate to that, and I've kinda given up on trying to choose my path at the moment....I guess I'm scared that I'm well on my way to fading myself out of my own life, but am uninterested/unsure of any other option really.

How long can you stand in that room before you go batshit crazy? Or just comatose.
alteredcourse is offline   |QUOTE AND REPLY|